Innsbruck – prawdziwa zimowa stolica Austrii

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://narty-austria.org/innsbruck-zimowa-stolica-austrii/
Twitter
Instagram

Innsbruck, z jego zabytkową starówką i bogatym życiem kulturalnym, otacza 9 stacji narciarskich z łącznie ponad 300 km tras.

Innsbruck

Innsbruck, stolica Tyrolu, leży mniej więcej w połowie drogi z Monachium do Werony. To piąte pod względem wielkości miasto w Austrii – na stałe mieszka w Innsbrucku ok. 120 000 ludzi. I większość z nich jeździ na nartach. Ale któż z Was by nie jeździł, jeśli do najbliższej stacji narciarskiej moglibyście dostać się komunikacją miejską, a w odległości godziny jazdy skibusem mielibyście jeszcze 8 innych stacji, łącznie ponad 300 km tras? A wśród nich największy w Austrii lodowcowy teren narciarski? Do tego dołóżcie znakomite zaplecze sportowe z lodowiskami, basenami, znaną z Turnieju Czterech Skoczni skocznią Berg Isel, torami saneczkowymi, i wieloma innymi sportowymi atrakcjami, a otrzymacie prawdziwą zimową stolicę Austrii. Jeśli nie interesują Was narty Innsbruck dysponuje również piękną starówką pełną zabytków i niepowtarzalnej atmosfery oraz bogatą ofertą kulturalną.
Same stacje narciarskie rozlokowane wokół Innsbrucka są tak różnorodne, że zasługują na szersze omówienie w osobnych notkach – natomiast warto jeszcze wspomnieć, że oczywiście na każdą można kupić osobny karnet, ale też pojeździmy na wszystkich stacjach na jednym karnecie, Olympia Ski World. Goście hoteli w Innsbrucku mają prawo do rozmaitych zniżek przy zakupie tego karnetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *